info@guvenymm.org
0362 435 44 58
Güven YMM > Kariyer

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi, 1994 yılında Samsun’da iki adet Yeminli Mali Müşavir ortaklığı ile kurularak iş ortaklarına hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin merkezi Samsun’da bulunmaktadır. İstanbul’da da şubesi olan şirket Türkiye çapında uzman olduğu alanlarda raporlama, tasdik, denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Vizyonu
 her zaman üstüne katarak farklının peşinde ilerleme olan Güven YMM, yöneticilerinin tecrübesini çalışma ekibinin dinamik ve araştırmacı ruhuyla harmanlayarak gerek mevzuat takibi gerekse doğru hizmeti verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda şirket, kapsamını sadece Türkiye içinde tutmayarak yurt dışında bulunup Türkiye’ye yatırım yapan ya da yapacak olan ve Türkiye’den yurtdışına hizmet ve mal ihracatında bulunan şirketler ile de çalışmaya başlamıştır. Kısacası Güven YMM ailesi olarak bulunduğumuz zamandaki tüm olgulara meydan okuyoruz.


Güven YMM 
ailesinin misyonu ise; çözüm arayan iş ortaklarının tüm haklarını gözetmek, yararlanabilecekleri fırsatları bulmak ve memnun edici bir hizmet sunmaktır. Mevzuat takibi ile yeni bir gelişme ya da değişikliği ilgilendiren iş ortağını doğrudan bilgilendiren Güven YMM ailesi, bu durum karşısında ortaklarına çözüm yollarını da sunar.

Siz de ekibimizin bir parçası olmak ve bize katılmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.

İş Başvuru Formu

  Neden Biz?

  Raporlamada Uzman
  İstatistiklerle Destekleyen
  Çözüm Odaklı

  Araştırmacı ve Gözlemci
  İletişim Becerisi Yüksek
  Başarılı ve İstikrarlı