info@guvenymm.org
0362 435 44 58
Güven YMM > Hakkımızda

Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi, 1994 yılında Samsun’da iki adet Yeminli Mali Müşavir ortaklığı ile kurularak iş ortaklarına hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin merkezi Samsun’da bulunmaktadır. İstanbul’da da şubesi olan şirket Türkiye çapında uzman olduğu alanlarda raporlama, tasdik, denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Vizyonu her zaman üstüne katarak farklının peşinde ilerleme olan Güven YMM, yöneticilerinin tecrübesini çalışma ekibinin dinamik ve araştırmacı ruhuyla harmanlayarak gerek mevzuat takibi gerekse doğru hizmeti verebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda şirket, kapsamını sadece Türkiye içinde tutmayarak yurt dışında bulunup Türkiye’ye yatırım yapan ya da yapacak olan ve Türkiye’den yurtdışına hizmet ve mal ihracatında bulunan şirketler ile de çalışmaya başlamıştır. Kısacası Güven YMM ailesi olarak bulunduğumuz zamandaki tüm olgulara meydan okuyoruz.
Güven YMM ailesinin misyonu ise; çözüm arayan iş ortaklarının tüm haklarını gözetmek, yararlanabilecekleri fırsatları bulmak ve memnun edici bir hizmet sunmaktır. Mevzuat takibi ile yeni bir gelişme ya da değişikliği ilgilendiren iş ortağını doğrudan bilgilendiren Güven YMM ailesi, bu durum karşısında ortaklarına çözüm yollarını da sunar.

Kurucularımız

FK2-Ana-Sayfa

Fuat KATIRCI

Kurucu Ortak, Yeminli Mali Müşavir, Konkordato Komiseri, İflas Erteleme Kayyumu, Bağımsız Baş Denetçi

Fuat KATIRCI, 1974 yılında Marmara Üniversitesi İşletme-Muhasebe bölümünden mezun olarak aktif iş hayatına Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak başlamıştır. 1993 yılında Yeminli Mali Müşavir olarak 1 yıl sonra Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketinin kurucu ortaklarından biri olmuştur. 1991 yılından itibaren denetçi, 2009 yılında SPK lisanslı denetçi, 2013 yılından itibaren ise KGK lisanslı bağımsız denetçi olan KATIRCI Samsun’da Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetlerinin yanı sıra konkordato komiserliği ve iflas erteleme kayyumluğu görevlerini de yürütmektedir. Kendisi evli ve 5 çocuk babasıdır.

MB-e1539635343750

Metin BİRER

Kurucu Ortak, Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Baş Denetçi, İflas Erteleme Kayyumu

Metin BİRER, 1977 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi ve Mali İşletme bölümünde ihtisas yapmıştır. Mezuniyet sonrası Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak mesleğini icra etmiştir. 1994 yılında Yeminli Mali Müşavir ruhsatını alarak ortağı ile birlikte Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limtied Şİrketini kurmuştur. 2009 yılında SPK Lisanslı denetçi, 2013 yılından itibaren ise KGK Lisanslı bağımsız denetçi olan BİRER Samsun’da Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetlerinin yanı sıra iflas erteleme kayyumluğu görevlerini de yürütmektedir. Kendisi evli ve 3 çocuk babasıdır.

Muratcan Sefa KATIRCI
Finansal Danışman
Emrah Erakman
Emrah ERAKMAN
KDV İade Uzmanı